Bitpanda logo
Prijava
Registriraj se
Bitpanda logo
Orderly Network

Cijena za Orderly Network (ORDER)

Kupnja kovanice Orderly Network na vodećem europskom maloprodajnom brokeru za kupnju i prodaju digitalne imovine jednostavna je, brza i sigurna.

Orderly Network

Cijena za Orderly Network (ORDER)

Kupnja kovanice Orderly Network na vodećem europskom maloprodajnom brokeru za kupnju i prodaju digitalne imovine jednostavna je, brza i sigurna.

€0.0262

-€0.0005-1.99 %
-€0.0005-1.99 %



Ovaj pretvarač prikazuje vrijednosti samo informativno i ne odražava stvarne tečajeve transakcija.

Zadnje ažuriranje: 24. 08. 2026. 11:30:00

paypalvisamastercard

Kripto imovina vrlo je nestabilna. Mogao/la bi pretrpjeti gubitak dijela ulaganja ili cijelog ulaganja, pa je važno uložiti samo onaj iznos s čijim se gubitkom možeš nositi. Za detaljan pregled rizika pogledaj Objavu informacija o rizicima.

Kripto imovina vrlo je nestabilna. Mogao/la bi pretrpjeti gubitak dijela ulaganja ili cijelog ulaganja, pa je važno uložiti samo onaj iznos s čijim se gubitkom možeš nositi. Za detaljan pregled rizika pogledaj Objavu informacija o rizicima.

Cijena za Orderly Network danas

Pregledaj najnovija kretanja cijene Orderly Network. U nastavku se nalazi pregled današnjeg trenda: -1.99 %

Statistika cijene za Orderly Network

Loading price statistics...

Tržišna statistika za Orderly Network

  • Dnevni maksimum

    €0.03

  • Dnevni minimum

    €0.03

  • Volatilnost (1M)

    16.44%

  • 52-tjedni maksimum

    €0.43

  • 52-tjedni minimum

    €0.02

  • Tržišna kap.

    €9.71M

Tablica konverzije za Orderly Network

1 EUR

38.10 ORDER

5 EUR

190.52 ORDER

10 EUR

381.04 ORDER

15 EUR

571.56 ORDER

20 EUR

762.07 ORDER

25 EUR

952.59 ORDER

1 Orderly Network (ORDER) u Us Dollar (USD)

USD 0,03

1 Orderly Network (ORDER) u Swiss Franc (CHF)

CHF 0,02

1 Orderly Network (ORDER) u British Pound Sterling (GBP)

GBP 0,02

1 Orderly Network (ORDER) u Turkish Lira (TRY)

TRY 1,47

1 Orderly Network (ORDER) u Polish Zloty (PLN)

PLN 0,11

1 Orderly Network (ORDER) u Hungarian Forint (HUF)

HUF 9,50

1 Orderly Network (ORDER) u Czech Koruna (CZK)

CZK 0,63

1 Orderly Network (ORDER) u Norwegian Krone (NOK)

NOK 0,29

1 Orderly Network (ORDER) u Swedish Krona (SEK)

SEK 0,29

1 Orderly Network (ORDER) u Danish Krone (DKK)

DKK 0,20

1 Orderly Network (ORDER) u Romanian Leu (RON)

RON 0,14

O Orderly Network (ORDER)

Orderly Network je decentralizirani sloj likvidnosti za Web3 trgovanje. Izgrađen na OP stacku, pruža jedinstvenu, bespravnu knjigu naloga preko više blockchains, uključujući Arbitrum, Optimism, Polygon, Base, Mantle i Near. Cilj projekta je omogućiti besprijekorno trgovanje bilo kojom imovinom na bilo kojem lancu.

Istraži povezane kriptovalute

Najveća tržišna kap.

Kriptovalute s najvećom tržišnom kapitalizacijom

  • Regulirano

    Sa sjedištem u Austriji, obuhvaćena europskim regulativama – kripto i brokerska platforma za vrijednosne instrumente

    Pročitaj više
  • Sigurno i zaštićeno

    Sredstva osigurana u offline novčanicima. Potpuno usklađeno s europskim standardima za podatke, IT i sprječavanje pranja novca.

    Pročitaj više
  • Pouzdano

    Više od 7 milijuna zadovoljnih korisnika. Izvrsna ocjena na Trustpilotu.

    Pročitaj recenzije
  • Propisi o rizicima ESG-a (ekološkim, društvenim i upravljačkim rizicima) za kriptoimovinu bave se pitanjem utjecaja na okoliš (npr. energetski intenzivno rudarenje), promicanja transparentnosti i osiguranja etičkih praksi upravljanja kako bi kripto industrija bila u skladu sa širim ciljevima održivosti i društvenim ciljevima. Ovi propisi potiču sukladnost sa standardima koji smanjuju rizike i potiču povjerenje u digitalnu imovinu.