Bitpanda logo
Prijava
Registriraj se
Bitpanda logo
Data Network

Cijena za Data Network (DATAIP)

Kupnja Data Network na vodećem europskom maloprodajnom brokeru za kupnju i prodaju digitalne imovine jednostavna je, brza i sigurna.

Kupnja Data Network na vodećem europskom maloprodajnom brokeru za kupnju i prodaju digitalne imovine jednostavna je, brza i sigurna.

€0.1406

€0.0103+7.94 %
€0.0103+7.94 %



Ovaj pretvarač prikazuje vrijednosti samo informativno i ne odražava stvarne tečajeve transakcija.

Zadnje ažuriranje: 21. 10. 2026. 18:20:00

paypalvisamastercard

Kripto imovina vrlo je nestabilna. Mogao/la bi pretrpjeti gubitak dijela ulaganja ili cijelog ulaganja, pa je važno uložiti samo onaj iznos s čijim se gubitkom možeš nositi. Za detaljan pregled rizika pogledaj Objavu informacija o rizicima.

Kripto imovina vrlo je nestabilna. Mogao/la bi pretrpjeti gubitak dijela ulaganja ili cijelog ulaganja, pa je važno uložiti samo onaj iznos s čijim se gubitkom možeš nositi. Za detaljan pregled rizika pogledaj Objavu informacija o rizicima.

Cijena za Data Network danas

Pregledaj najnovija kretanja cijene Data Network. U nastavku se nalazi pregled današnjeg trenda: +7.94 %

Statistika cijene za Data Network

Loading price statistics...

Tržišna statistika za Data Network

  • Dnevni maksimum

    €0.14

  • Dnevni minimum

    €0.13

  • Volatilnost (1M)

    18.80%

  • 52-tjedni maksimum

    €0.28

  • 52-tjedni minimum

    €0.13

Tablica konverzije za Data Network

1 EUR

7.11 DATAIP

5 EUR

35.55 DATAIP

10 EUR

71.11 DATAIP

15 EUR

106.66 DATAIP

20 EUR

142.21 DATAIP

25 EUR

177.77 DATAIP

1 Data Network (DATAIP) u Us Dollar (USD)

USD 0,16

1 Data Network (DATAIP) u Swiss Franc (CHF)

CHF 0,13

1 Data Network (DATAIP) u British Pound Sterling (GBP)

GBP 0,12

1 Data Network (DATAIP) u Turkish Lira (TRY)

TRY 7,84

1 Data Network (DATAIP) u Polish Zloty (PLN)

PLN 0,61

1 Data Network (DATAIP) u Hungarian Forint (HUF)

HUF 51,39

1 Data Network (DATAIP) u Czech Koruna (CZK)

CZK 3,41

1 Data Network (DATAIP) u Norwegian Krone (NOK)

NOK 1,48

1 Data Network (DATAIP) u Swedish Krona (SEK)

SEK 1,56

1 Data Network (DATAIP) u Danish Krone (DKK)

DKK 1,05

1 Data Network (DATAIP) u Romanian Leu (RON)

RON 0,75

O Data Network (DATAIP)

DATAIP je platforma temeljena na blockchainu usmjerena na upravljanje intelektualnim vlasništvom, koja kreatorima i organizacijama omogućuje da transparentno registriraju, licenciraju i upravljaju digitalnom imovinom. Njezin izvorni token podržava mrežne transakcije, sudjelovanje u upravljanju i funkcionalnost ekosustava unutar DATAIP protokola i povezanih usluga.

Istraži povezane kriptovalute

Najveća tržišna kap.

Kriptovalute s najvećom tržišnom kapitalizacijom

  • Regulirano

    Sa sjedištem u Austriji, obuhvaćena europskim regulativama – kripto i brokerska platforma za vrijednosne instrumente

    Pročitaj više
  • Sigurno i zaštićeno

    Sredstva osigurana u offline novčanicima. Potpuno usklađeno s europskim standardima za podatke, IT i sprječavanje pranja novca.

    Pročitaj više
  • Pouzdano

    Više od 7 milijuna zadovoljnih korisnika. Izvrsna ocjena na Trustpilotu.

    Pročitaj recenzije
  • Propisi o rizicima ESG-a (ekološkim, društvenim i upravljačkim rizicima) za kriptoimovinu bave se pitanjem utjecaja na okoliš (npr. energetski intenzivno rudarenje), promicanja transparentnosti i osiguranja etičkih praksi upravljanja kako bi kripto industrija bila u skladu sa širim ciljevima održivosti i društvenim ciljevima. Ovi propisi potiču sukladnost sa standardima koji smanjuju rizike i potiču povjerenje u digitalnu imovinu.

    Ime

    Bitpanda Asset Management GmbH, Bitpanda GmbH

    Relevant legal entity identifier

    9845005X9B7N610K0093, 5493007WZ7IFULIL8G21

    Name of the crypto-asset

    Story

    Consensus Mechanism

    The Story Blockchain network uses the CometBFT consensus mechanism, which is known for its high performance, scalability, and security and has been proven in the Cosmos ecosystem. CometBFT enables fast block times and instant finality, which is crucial for intellectual property applications. The network architecture combines the Cosmos SDK for the consensus layer with a modified version of the Geth client as the execution layer to ensure full EVM compatibility. This modular structure allows for seamless integration of new modules and features while optimizing network performance

    Incentive Mechanisms and Applicable Fees

    In the Story network, validators and delegators are incentivized through a structured staking model. Validators, responsible for block production and transaction validation, receive block rewards consisting of newly issued tokens and transaction fees. Delegators can delegate their tokens to validators and in return receive a share of the rewards proportional to their stake. The network supports both flexible and fixed staking periods, with longer lock-in periods offering higher reward multipliers. Transaction fees follow the EIP-1559 model, in which a base amount is burned, resulting in a deflationary effect. This economic design aims to encourage active participation while ensuring the long-term sustainability of the network.

    Beginning of the period

    2025-07-24

    End of the period

    2026-07-24

    Energy consumption

    59130.00000 (kWh/a)